Osobní rozvoj

Prožívání sexuality se věkem mění, ale když k ní přistupujeme s láskou a úctou, tak kvalita stoupá, díky pochopení a přijetí sam-a sebe a své partnerky-ra.

Rozvoj v oblasti intimity – tantrické prožívání

Je cesta k sobě,  ke své přirozenosti a síle. Pomůže Vám podívat se, jaký máte vztah ke své sexualitě. Otevře Vám možnost uvědomit si,  jestli chcete zažívat pocity, přijetí, lásky, blaženosti, potěšení nebo se hnát za výkonem, zažívat vrcholy a pády. Díky tantrickému prožívání poznáte sami sebe, propojíte se s tím, co s Vámi rezonuje a co už ne. Můžete zažít, jaké to je být v pocitu blaženosti a nemuset se hnát za vrcholem.

Co vám přinese tantrické prožívání?

Tantra je o poznání ochutnat vše a najít, co se mnou souzní.

Pro někoho to může být osobní rozvoj v intimním životě, pro dalšího nalezení své přirozené sexuality, vyřešení problému s předčasnou ejakulací nebo nalezení nových technik k zpestření milování se svojí partnerkou, oživení intimního života, objevení nových erotogenních zón na těle, uvolnění traumatu, rozpuštění studu a viny.

Co je celotělový orgasmus?

Je to extatický stav těla a mysli. Není lehké to úplně vyjádřit, přesto se Vám ho pokusím popsat. Připodobnila bych to ke stavu blaženosti, kdy máte pocit, že něco sladkého, medového proudí celým Vaším tělem. Cítíte se milováni, zažíváte přívaly energie a bezčasovost.

Pro koho je přínosem?

Pro muže, kteří zkusili v sexu skoro všechno. Umějí si se svou sexualitou hrát, ale cítí, že ještě něco chybí. To něco může být poznání, že je i hlubší rozměr sexuality. Uvědomění, že existuje něco, co nás přesahuje: celotělový orgasmus, kdy vědomě zažíváme extázi s každou buňkou svého těla. Spojení spirituality a sexuality, propojení mužského a ženského principu v nás.
Pro muže, kteří se potřebují dostat do svého středu, do své síly.
Pro ženy, které chtějí rozpustit pocity studu a viny. Chtějí přijímat nebo objevit celou svoji přirozenou sexualitu, smyslnost a nahotu. Tantrické prožívání Vám pomůže uvolnit obtíže a otevřít se kráse a potěšení, není omezeno věkem ani zdravotním stavem, ale naopak může ve středním a starším věku být příjemným zpestřením.

Co je tantrická masáž?

Tantrická masáž je rituál, v němž se snoubí prvky původní tantrické filozofie a taoistických technik s moderními masážními postupy, osobním přístupem a citlivou pozorností. Přináší nejen hlubokou relaxaci, ale také příval energie, vzrušení a inspirace. Skrze tantrické prožívání vstoupíte do světa smyslnosti, něžné péče a extatických pocitů. Zbavíte se převzatých limitů všedního dne a plně si vychutnáte přítomný okamžik. Prožijete intimní rituál, který Vám pomůže objevit a rozvíjet vlastní sexualitu. Zažijete pocity propojení, blaženosti, lásky a přijetí. Budete se cítit mladší a krásnější na tělesné i duševní úrovni. V rámci každého tantrického rituálu probíhá úvodní rozhovor, během něhož se seznámíte se základními principy tantry a můžete hovořit o svých očekáváních a představách.

Rituál tantrické masáže přináší nejen nové intimní prožitky, ale také pomáhá spojit se sám se sebou a se svým tělem. Učí sdílet intimitu s Vaším partnerem, otevřeně komunikovat a respektovat sebe i ostatní. Spolehlivě Vás zbaví napětí a stresu. Naučí Vás zdravé sebelásce i respektu a otevřenosti v partnerských vztazích. Může pomoci při problémech s erekcí, předčasnou ejakulací, bolestivým pohlavním stykem či při nefyziologických potížích s otěhotněním. 

Tantrická masáž pro páry je také velmi oblíbená, protože podporuje vzájemnou přitažlivost a důvěru. Přináší nové znalosti a zajímavou inspiraci.

Etický kodex

Tradiční tantrickou masáž mohou provádět pouze certifikovaní maséři, terapeuti, kteří prošli profesionálním výcvikem schválené instituce. Mají osvojenou fyziologii, akupresuru, reflexologii a psychosomatiku. Na rozdíl od masérů erotických podniků, jenž své služby nesprávně nazývají tantrickou masáží a navíc nejsou vyškolení maséři, nemůže u mě dojít k kontraindikaci a zdravotním potížím.

Neposkytují žádné erotické služby a neprovádím masáž vlastním tělem, ale za pomoci speciálních pomůcek k tomu určených.Masáž probíhá pouze jednosměrně od terapeutky ke klientovi a vzájemné doteky jsou nepřípustné. Vždy plně respektuji hranice klienta. Pokud bude klient nahý nebo si ponechá vlastní či jendorázové prádlo a nebo sarong záleží pouze na něm. Terapeut provádí klienta tantrickým rituálem, učí jej správné technice dýchání a tím i hlubšího vnímání vlastního těla a prožitků. V rámci holistické podoby tantrické masáže může terapeut zahrnout i intimní partie a anální oblast avšak nikoliv se sexuálním podtextem. Dosažení orgasmu není hlavním účelem tantrické masáže a mezi masérem a klientem nikdy nedochází k sexuálnímu styku a jiné sexuální aktivitě. Tantrická masáž se vylučuje s připlacením nebo poskytnutím erotických služeb (orální sex apod.) a masérka může masáž s okamžitou platností přerušit bez nároku na vrácení peněz (v případě vyžadování podobných služeb klientem).

Čerpám se znalostí psycho-terapeutických postupů s ohledem na celostní přistup ke klientovi.

Mým cílem je podpořit rozvoj klientky-ta v oblasti intimity a prožívání, aby mohl své nové poznatky a prožitky využít v osobním život. Všechny kosmetické přípravky a masážní oleje jsou v bio kvalitě. Klient si vždy může vybrat olej a zvolit intenzitu doteků.

Vaginální mapování

Vaginální mapování – je péče o naše ženství, o jizvy po porodu, pomáhá transformovat bolest do potěšení. VP je součástí tantrického retreatu pro ženy.

Výuka tantrické masáže

Chcete se stát jedinečným milencem, milenkou? Osobně Vás zasvětím do znalostí a dovedností tantrických masáží.

Soukromá výuka zahrnuje jak teorii tantrických principů a technik, tak praktickou výuku masírování.

Můžete přijít s vaším partnerem a vše si zkoušet na sobě navzájem, nebo přijít sám/ sama a učit se vše masírováním modela/ky, kterého vám můžu zajistit, nebo si můžete pozvat kamaráda/ku.

Tantrické masáže mají nepřeberné množství technik, které se dají studovat roky. Jako minikurz tantrické masáže vám doporučuji tříhodinové setkání a jako základní ucelený kurz čtyři setkání po 3 hodinách. Můžeme se domluvit  na individuálním nastavení, například více hodin za den apod. Další hodiny nad tuto výuku jsou samozřejmě také možné podle společné domluvy a potřeb.

Pokud rádi čtete, doporučuji si i zakoupit knihu Vědomé milování nebo Tantra -cesta od sexu k duši.

Minikurz tantrické masáže je sestaven tak, abyste na konci kurzu uměli základy celotělové masáže, princip tantry, vědomý dotek a intimní masáž. V prvních dvou blocích se seznámíte s základy celkové masáže, naučíte se základní masérské hmaty, jak uvolnit záda šíje, nohy, hýždě. Dozvíte se jak se dotýkat muže, ženy aby to bylo v souladu s energetickými dráhami těla, princip tantry, jak přistoupit k prvnímu doteku, jak se naladit na partnera, jak dýchat. V dalších setkáních se postupně budete učit a tvořit tantrickou masáž pro svého partnera. Naučíte se vědomý dotek. Budete vědět, kde je příjemné na těle zatlačit a kde tento dotek není vítaný. Dovíte se, proč je důležité si říct o intenzitě doteku a respektovat, kde si přijímaný nepřeje být dotýkán. Při každém setkání bude teoretická část, opakování, masírování, prostor pro otázky. Vždy přidáme něco nového. Vycházím ze své vlastní praxe, zkušeností a výcviků které jsem absolvovala.

Těším se na Vás

4 ruční božská masáž pro ženy

1,5 hodiny / 4100 Kč (Ústí n. L.)

4 ruční božská masáž pro páry

1,5 hodiny / 4100 Kč (Ústí n. L.)

4 ruční božská masáž pro muže

1,5 hodiny / 4100 Kč (Ústí n. L.)

Na co se můžete těšit u 4 ručních masáží? Společné setkání s prvky tantry, sdílení Vašeho záměru, naladění se na sebe, rituál, hýčkání celého těla, Vaše mysl vypne, hlazení hebkými předměty, olejová masáž, potěšení skrze Vaše smysly, dobrůtky (ovoce, čokoláda, oříšky), vůně, zvuky. V případě smyslné masáže pro páry si vychutnáte pro vás netradiční rande.

Tantrický retreat

120 minut / 3600 Kč (Ústí n. L.)
120 minut / 3800 Kč (Praha)

Tantrická masáž

120 minut / 3600 Kč (Ústí n. L.)
120 minut / 3800 Kč (Praha)

Meditace individuální

70 minut / 390 Kč

Poradenství - konzultace

50 minut / 700 Kč (Ústí n. L.)
50 minut / 1100 Kč (Praha)

 

Napište mi a zarezervujte si svůj termín

Iveta Jasmína Smith

tel.: +420 602 444 665
e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Tantra v Ústí nad Labem (mapa)

Winstona Churchilla 10
prostory klubu Triskel
400 01 Ústí nad Labem

Kranio a poradenství (mapa)

Alešova 58
400 01 Ústí nad Labem

Praha – Tantra a Kranio (mapa)

Centrum Magnolia
Ječná 15
120 00 Praha – Nové Město