CESTA TANTRY

Prožívání sexuality se věkem mění, ale když k ní přistupujeme s láskou a úctou, tak kvalita stoupá, díky pochopení a přijetí sam-a sebe a své partnerky-ra.

Tantrická masáž – transformační práce s tělem

 

Cesta tantry je plná poznání, přijetí extáze, blaženosti, darů i vášně. Naše tělo není jen hmota ale i energetický systém. Proudí námi životní energie ( chi nebo ki). Při milování ji  cítíme jako vzrušení, což je vlastně sexuální energie, pokud se jí naučíme kultivovat, můžeme si s ní hrát a dostávat se do neuvěřitelně příjemných stavů  přítomného okamžiku. Síla sexuální energie je nejen  tvořící, vzniká nový život, ale i nabíjející a léčivá.

CO JE TANTRICKÁ MASÁŽ?

Tantrická masáž je rituál, v němž se snoubí prvky původní tantrické filozofie a taoistických technik s moderními masážními postupy, osobním přístupem a citlivou pozorností. Přináší nejen hlubokou relaxaci, ale také příval energie, vzrušení a inspirace. Skrze tantrické prožívání vstoupíte do světa smyslnosti, něžné péče a extatických pocitů. Zbavíte se převzatých limitů všedního dne a plně si vychutnáte přítomný okamžik. Prožijete intimní rituál, který Vám pomůže objevit a rozvíjet vlastní sexualitu. Zažijete pocity propojení, blaženosti, lásky a přijetí. Budete se cítit mladší a krásnější na tělesné i duševní úrovni. V rámci každého tantrického rituálu probíhá úvodní rozhovor, během něhož se seznámíte se základními principy tantry a můžete hovořit o svých očekáváních a představách.

Rituál tantrické masáže přináší nejen nové intimní prožitky, ale také pomáhá spojit se sám se sebou a se svým tělem. Učí sdílet intimitu s Vaším partnerem, otevřeně komunikovat a respektovat sebe i ostatní. Spolehlivě Vás zbaví napětí a stresu. Naučí Vás zdravé sebelásce i respektu a otevřenosti v partnerských vztazích. Může pomoci při problémech s erekcí, předčasnou ejakulací, bolestivým pohlavním stykem či při nefyziologických potížích s otěhotněním. 

Tantrická masáž pro páry je také velmi oblíbená, protože podporuje vzájemnou přitažlivost a důvěru. Přináší nové znalosti a zajímavou inspiraci.

Při tantrické masáži dochází k vypnutí mysli, vracíte se k sobě, k celistvosti, otevře se vaše srdce a vy můžete prožívat svůj život naplno. Skrze dotek a tantrické techniky vás provedu cestou k blaženosti, stavu rozšířeného vědomí a extáze.

Tantrická masáž je transformační a je v ní mnoho benefitů jak pro vaše tělo, tak pro vaši mysl i váš intimní život. Proto ji nabízím i jako součást transformační práce na sobě. Díky ní můžete pracovat s tématem studu, nepřijetí, vztahu ke svému tělu, předčasnou ejakulací, uvolnit hluboké bloky (psychické bloky ohledně erekce, pro ženy bloky v oblasti pánve, joni – vagíny, po těžkém porodu, nepříjemných zkušeností intimního života), stát se skvělým milencem/milenkou pro svoji partnerku/partnera, dovolit si péči, vzrušení, vypnutí mysli.

Zážitková masáž pro páry  tato krásná a prožitková masáž je postavena na tom, že přijímající /jeden z parterů/ dostává 4 ruční masáž.Jedny ruce jsou moje a druhé partnera. Dávající partner se skrze sdílené masírování učí techniky tantrické masáže, provázím ho a ukazuji kde a jak se dotknou partnera-ky  s respektem k záměru který jsem si na začátku dohodli. Většinou se po půlhodině sladíme, masáž pak krásně plyne i  podle toho, jak jsme v té chvíli naladěni a tvoříme nezapomenutelný nádherný zážitek jak pro přijímajícího  tak pro nás. 

 

Jak se připravit

Není nutné se nějak speciálně připravovat, sprcha a čistý ručník jsou pro vás vždy připraveny, můžete být oholení, ale nemusíte. Co pomáhá, je přijít s dobrou náladou, otevření novým zážitkům. Je vhodné 2 hodiny před TM už nejíst. Neméně důležité je přijít bez požití alkoholických nápojů či jiných omamných látek. V opačném případě Vás masérka nevezme.

Prostředí

Vše probíhá v příjemném prostředí za mírného osvětlení, kde budete pouze vy a masérka. O všem budete dopředu informováni tak, abyste si masáž mohli užít v klidu a v pocitu bezpečí, kdy vše je podle vašeho záměru. U masáže je na pozadí puštěná příjemná hudba pro lepší navození stavu uvolnění.

Masérka

Má na sobě sarong (velký šátek) a pokud to tak cítí, může mít sarong i kolem boků. Pro váš tantrický zážitek není důležité co má masérka na sobě.

Jak probíhá tantrická masáž – transformační práce s tělem?

Na začátku je vždy rozhovor, kdy probereme váš záměr, jaké máte přání, co byste v rámci Tantry chtěl-la zažít (rituál uctění těla, uvolnění pomocí různých doteků- nahřátými žínkami, kožešinkami, peříčky, vnitřní orgasmus bez ejakulace, odstranění psychických bloků spojených s doteky a se sexem, uvolnění sexuální energie na ozdravení těla, načerpání životní energie, hlubokou relaxaci, vypnutí mysli). Podle toho si ujasníme, jak bude masáž – transformační práce vypadat.

Masáž začíná rituálem, který Vám pomůže dostat se do těla, vypnout hlavu a naladit se na sebe. Máte kolem pasu sarong, stojíte a já Vás rituálem provázím. Na přání je možné udělat i očistu těla vykuřovadlem z šalvěje.

Hlavní část tantrické masáže – transformační práce, probíhá na futonu  (měkká pohodlná matrace). Postupně můžete odložit sarong, dle přání můžou být některé vaše části těla zakryté nebo odkryté. Podle toho, jaký je Váš záměr, můžou být doteky pečující, mazlivé, ale i vzrušující. Můžete si vybrat doteky peříčky, kožešinkami a horkými žínkami. Pak následuje celotělová olejová masáž pro uvolnění napětí svalů celého těla. Velmi příjemné je uvolnění svalů v oblasti pánve, zadečku, šíje a hlavy. Přijímáte doteky, díky kterým se propojíte se svojí sexuální energií, zažijete nejen vzrušení, ale můžete se otevřít i nové kvalitě prožívání extatických stavů, mysteria tantry. Při TM není záměrem Vás dovést k orgazmu. Smyslem je, abyste mohli vypnout mysl, relaxovat, zažít potěšení, mít možnost kultivovat svojí sexuální energii, otevřít se stavům extáze nebo celotělovému orgazmu. Při transformační práci s tělem jsou doteky stejné, ale dle záměru se více zaměřuji na Váš energetický systém, pak můžou být doteky velmi jemné, někdy jen v energetickém těle. Když je potřeba, můžou být doteky silnější, pevné, ale s respektem k Vašemu tělu. Pro ženy je zde možnost, uvolnit bloky v oblasti pánve a joni, což můžou být strachy, nepříjemné zkušenosti z intimního života, těžký porod, vaginální mapování, nepřijetí svého ženství.

Na konci máte ještě prostor k doznění příjemných zážitků, můžete ležet, napít se vody, či sdílet Vaše dojmy.

Vždy je pro Vás připravený čistý ručník a sarong. Můžete použít sprchu.

Co může obsahovat tantrická masáž?

– celotělovou masáž
– rituál uctění těla
– masáž zadečku
– masáž prsou u žen
– masáž lingamu (penisu)
– masáž joni – vně i uvnitř, dle záměru

V čem Vám může tantrická masáž-transformační práce s tělem pomoci?

– uvolnit mysl a tělo
– zlepšit vztah k svému tělu
– zbavit se studu
– uvolnit nepříjemné zážitky z intimního života
– uvolnit problémy s předčasnou ejakulací
– otevřít se novým kvalitám prožívání
– poznat mysteria Tantry
– propojit se sám se sebou,
– otevřít a odblokovat první dvě čakry
– ovládat erekci pomocí dechu
– být skvělým milencem pro svoji partnerku

Jak dlouho tantrická masáž-transformační práce s tělem trvá?

Doporučuji koupit si TM na 2 hodiny, abyste měli čas relaxovat a poznat mysteria tantrické masáže. Pokud váháte můžu Vám po telelefonu poradit.

Cena – Setkání s Tantrou – 1 hod /2700 – je krátká ochutnávka. Opravdu nestačí, ale může vám pomoci udělat si představu o TM.

Tantrická masáž- transformační práce s tělem – 2 hodiny/ 4300,- Kč, 3 hodiny/ 5950- Kč

 Platba – v hotovosti na místě, přes RQ kod a nebo předem na účet, kartou Sodexo, poukázky Unišek. Také vám mohu vystavit potvrzení i dárkové poukázky na tantrickou masáž-transformační práci s těle. .Objednávky na  Tantrickou masáž, retreat  od 9 do 20 hod. tel : 602 444 665, e-mail: jasmina.iv@seznam.cz, přes web,

Etický kodex

Tradiční tantrickou masáž mohou provádět pouze certifikovaní maséři, terapeuti, kteří prošli profesionálním výcvikem schválené instituce. Mají osvojenou fyziologii, akupresuru, reflexologii a psychosomatiku. Na rozdíl od masérů erotických podniků, jenž své služby nesprávně nazývají tantrickou masáží a navíc nejsou vyškolení maséři, nemůže u mě dojít k kontraindikaci a zdravotním potížím.

Neposkytují žádné erotické služby a neprovádím masáž vlastním tělem, ale za pomoci speciálních pomůcek k tomu určených.Masáž probíhá pouze jednosměrně od terapeutky ke klientovi a vzájemné doteky jsou nepřípustné. Vždy plně respektuji hranice klienta. Pokud bude klient nahý nebo si ponechá vlastní či jendorázové prádlo a nebo sarong záleží pouze na něm. Terapeut provádí klienta tantrickým rituálem, učí jej správné technice dýchání a tím i hlubšího vnímání vlastního těla a prožitků. V rámci holistické podoby tantrické masáže může terapeut zahrnout i intimní partie a anální oblast avšak nikoliv se sexuálním podtextem. Dosažení orgasmu není hlavním účelem tantrické masáže a mezi masérem a klientem nikdy nedochází k sexuálnímu styku a jiné sexuální aktivitě. Tantrická masáž se vylučuje s připlacením nebo poskytnutím erotických služeb (orální sex apod.) a masérka může masáž s okamžitou platností přerušit bez nároku na vrácení peněz (v případě vyžadování podobných služeb klientem).

Čerpám se znalostí psycho-terapeutických postupů s ohledem na celostní přistup ke klientovi.

Mým cílem je podpořit rozvoj klientky-ta v oblasti intimity a prožívání, aby mohl své nové poznatky a prožitky využít v osobním život. Všechny kosmetické přípravky a masážní oleje jsou v bio kvalitě. Klient si vždy může vybrat olej a zvolit intenzitu doteků.

Vaginální mapování

Vaginální mapování – je péče o naše ženství, o jizvy po porodu, pomáhá transformovat bolest do potěšení. VP je součástí tantrického retreatu pro ženy.

Výuka tantrické masáže

Chcete se stát jedinečným milencem, milenkou? Obohatit Váš intimní vztah? Osobně Vás zasvětím do znalostí a dovedností tantrických masáží. 

Soukromá výuka zahrnuje jak teorii tantrických principů a technik, tak praktickou výuku masírování.

Můžete přijít s vaším partnerem a vše si zkoušet na sobě navzájem, nebo přijít sám/ sama a učit se vše masírováním modela/ky, kterého vám můžu zajistit, nebo si můžete pozvat kamaráda/ku.

Tantrické masáže mají nepřeberné množství technik, které se dají studovat roky. Protože vždy nemáme tolik času na studium, připravila jsem pro Vás minikurz tantrické masáže. Kurz  je rozdělený do čtyř setkání po 3 hodinách. Můžeme se domluvit i na individuálním nastavení, například více hodin za den, nebo setkání jednou za měsíc. Další hodiny nad tuto výuku jsou samozřejmě také možné podle společné domluvy a potřeb.

Do kurzu jsem vybrala to nejlepší, ze své praxe, zkušeností a výcviků, které jsem absolvovala.

Pokud rádi čtete, doporučuji si i zakoupit knihu Vědomé milování nebo Tantra -cesta od sexu k duši.

Co se na kurzu naučím?

Minikurz tantrické masáže je sestaven tak, abyste na konci kurzu uměli základy celotělové masáže, princip tantry, vědomý dotek a intimní masáž. V prvních dvou blocích se seznámíte s základy celkové masáže, naučíte se základní masérské hmaty, jak uvolnit záda šíje, nohy, hýždě. Naučíte se, jak se dotýkat muže, ženy aby to bylo v souladu s energetickými dráhami těla. Dozvíte se, co je vědomý dotek, na jakém principu je postavena tantra. Jak přistoupit k prvnímu doteku, jak se naladit na partnera. V dalších setkáních se postupně budete učit a tvořit tantrickou masáž pro svého partnera. Budete vědět, kde je příjemné na těle zatlačit a kde tento dotek není vítaný.                                                      

Jak minikurz tantrické masáže probíhá?

Při každém setkání bude teoretická část, opakování, masírování, prostor pro otázky. Vždy přidáme něco nového.

Co budu potřebovat na kurz?

Na kurz nic zvláštního nepotřebujete. Dobrou náladu, otevřenost, ochotu učit se novým věcem, malou svačinku, pití bude zajištěno.

Je potřeba nějaká příprava?

Nemusíte dělat žádné mimořádné přípravy. Stačí přijít osprchovaný, přinést si svůj sárong/velký šátek/, pokud máte. Nemusíte nic vědět, vše se budete postupně učit a zkoušet.

Těším se na Vás

4 ruční Tantrická masáž pro muže a ženy

       120 min. / 7900,-Kč 

Tantrická masáž pro páry

          120 min. / 7900,- Kč 

Zážitková tantrická masáž pro páry

           120min. /5300,- Kč 

 Na co se můžete těšit u 4 tantrickych ručních masáží? Společné setkání s prvky tantry, sdílení Vašeho záměru, naladění se na sebe, rituál uctění těla a duše, hýčkání celého těla, Vaše mysl vypne, hlazení hebkými předměty, olejová masáž, potěšení skrze Vaše smysly, dobrůtky (ovoce, čokoláda, oříšky), vůně, zvuky. Netradiční rande v podobě smyslné tantrické masáže pro páry.

Tantrický retreat

120 minut / 4300,- Kč (Ústí n. L.)

Tantrická masáž

120 minut /4300,-

180minut/5950,- Kč 

 

Minikurz tantrické masáže

1-3 hodiny/5200,-Kč

3×3 hodiny /15 600,-Kč

 

 

 

Meditace individuální

70 minut /690,- Kč

Poradenství - konzultace

60 minut / 1100 (Ústí n. L.)

 

Napište mi a zarezervujte si svůj termín

Iveta Jasmína Smith

tel.: +420 602 444 665
e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Tantra v Ústí nad Labem (mapa)

Winstona Churchilla 10
prostory klubu Triskel
400 01 Ústí nad Labem

Kranio a poradenství (mapa)

Alešova 58
400 01 Ústí nad Labem

Praha – Tantra a Kranio (mapa)

Centrum Magnolia
Ječná 15
120 00 Praha – Nové Město