O nás

Kdo jsem?

Můžu pro Vás být člověkem, ke kterému budete rádi chodit, kdykoliv budete potřebovat dát do souladu tělo, mysl a duši.

Jsem žena, maminka čtyř dětí, milující, respektující, naslouchající, rebelka, tanečnice, tantrička, masérka, terapeutka.

Po narození čtvrtého dítěte jsem se cítila stále unavená, ve stresu, stažená a nespokojená. Tušila jsem, že se něco v mém životě musí změnit. Potřebovala jsem najít čas pro sebe a začít dělat něco, co mě baví, protože doposud jsem všechen čas věnovala rodině a na sebe zapomínala. Péče o rodinu mě naplňovala, ale zároveň vyčerpávala. Pomohla mi jemná práce s energií, Reiki, tanec, meditace a masáže. Začala jsem se cítit uvolněně a plná energie. Tato zkušenost mě přitáhla ke studiu o lidském těle a alternativní medicíně.

Jemná práce s energií a dotekem se začátkem nového tisíciletí staly mojí srdeční záležitostí a později i prací. Masáž je uměním doteku, je jako koupel, kde se můžete uvolnit, regenerovat a rozpustit se. Zažít pocity přijetí a blaženosti. Dotek je naše přirozená potřeba a výživa pro tělo a duši. Zabývám se tím bezmála 20 let. Terapii vnímám jako cestu k sobě. Cestu, která nám umožní najít nový úhel pohledu, pochopit příčinu svých problémů a bolestí. Zcelit se, otevřít se kráse a radosti ze života.

Vnímám dotek jako komunikaci a důležitou výživu pro naše tělo i psychiku. Všichni pravděpodobně víte, že dotek, hlazení startuje tvorbu oxytocinu – hormonu lásky a štěstí.
Naše tělo miluje doteky!
Pokud můžete, dotýkejte se a objímejte své nejbližší.
Díky doteku a prožívání se dostáváme k sobě. To nám umožňuje cítit bolest, ale i potěšení, lásku a blaženost.
S láskou
Iveta Jasmína Smith

Jsem Zuzi – pozitivně naladěná žena, usměvavá maminka pěti dětí a nadšená objevovatelka ženských darů.

Věnuji se péči o ženy, protože jsem ji sama sobě dřív nedopřávala a teď už vím, jak moc je důležitá. My ženy se rády staráme o děti, partnera, domácnost, rodiče, firmu a
vykonáváme stovky dalších věcí, kterých si často nikdo ani nevšimne, a sebe odsouváme až na poslední místo. Když se ale nedáme na první místo a nedosytíme
nejdřív samy sebe, nemáme z čeho dávat.

Přistupuji k ženám individuálně, umím naslouchat a uchovat tajemství. Masíruji intuitivně, v naladění na konkrétní klientku, s radostí a plnou pozorností.
Mateřskou něhu a laskavost vkládám do každého doteku a osvobozuji tak tělo od napětí, stresu, starých bolestí, zranění či zamrzlých emocí. Tělo se tak stává citlivější a vytváří se v něm více prostoru pro radost a potěšení.
Mým cílem je poskytnout ženám léčivý dotek na těle, srdci i duši, aby odcházely domů odpočaté, spokojené, více propojené se svým tělem, sebevědomější a cítily se viděné a
přijímané takové, jaké jsou – krásné a zářivé.

Každá žena si zaslouží být rozmazlována a hýčkána 🙂

Zuzi

 

Jsem Hannae,

 lidské tělo mě vždy fascinovalo svou dokonalostí a nikdy jsem nepřestala žasnout, jak úžasný nástroj nám byl svěřen do péče a k prožívání naší lidské zkušenosti zde na Zemi.

Ve dvaceti letech jsem se začala věnovat práci s ženským tělem profesionálně jako instruktorka cvičebních lekcí pro ženy, které jsem vedla více než 20 let. Postupem času jsem ale začala stále intenzivněji vnímat, že fyzický pohyb je pouze jedním z mnoha kamenů, ze kterých stavíme náš pozemský chrám, naše tělo.  Stále silněji cítím, že je třeba dělat pro sebe mnohem více než jen věnovat pozornost tomu, co je vidět a na co si můžeme sáhnout…

 A protože ve zdravém těle, zdravý duch, jak praví klasik… 🙂 začala jsem rozšiřovat svou pozornost a věnovat se nejen práci s fyzickým tělem, ale také s jeho energetickou součástí. – tělem energetickým.

V současné době procházím ročním šamanským výcvikem, kde si osvojuji pod vedením Jitky Mandalam a Johna Hawkena na rovině praktické i intelektuální „Medicinský kruh“ – specifické šamanské učení. Díky novým způsobům vnímání a vymezování se vůči realitě ve všech jejích podobách, se tak moje práce s klienty posouvá do dalších rovin. Mohu vám tak nabídnout vědomý dotek, který podpoří regeneracii vašeho těla a pohladí vaší duši.

 

Výcvik a vzdělání:

2017 kurzu techniky kvantového doteku, masérský kurz Rituál pěti elementů
2018 kurzy masáže a uvolňující techniky, Indická masáž hlavy
2019 kurz Partnerské masáže, masáž Lomi Lomi
2020 energetická masáž INUITO, Vibrační masáže s bubínkem štěstí, který naladí tělo k relaxaci a mysl k uvolnění.

Iveta Jasmína Smith

Prošla jsem mnoha kurzy
a výcviky

2004 – Reiki II. Práce s energií.
2009 – Reflexologie nohy, Indická masáž nohy – Dexter Academy, Praha
2010 – Masér ve zdravotnictví – NZZ Stanislav Flandera, Praha
2011 – Masér se zaměřením na rekondiční masáže s využitím masážního působení horkými kameny a dalšími prohřívacími medii – NZZ Stanislav Flandera, Praha
2012 – Mistr Reiki
2011–2013 – profesionální výcvik Shiatsu, základy TČM, meridiány – Darja shiatsu school
2013–2014 – výcvik Bioenergetiky – John Hawken
2014 – Kraniosakrální terapie a práce s energií I. a II. – Zdeňka Ocelíková
2014 – Vagina mapping, Yoni and Lingam, Třináctá komnata – Evropská akademie somatického vzdělávání – Denisa Palečková a Richard Vojík, Praha
2016 – kurz léčení tantrického těla – Andrue Barns, Lažánky
2017 – Pranic Healing Course – Master CHOA KOK SUI, Praha
2017–2019 – profesionální trénink CranioSakrální Biodynamiky – Abha Sajwel
2019 – Práce s traumatizovaným klientem – Maják zdraví, Praha
2020 – Čtení energetického těla I. – Pavla Skálová

Co je tantrická masáž?

Tantrická masáž je rituál, v němž se snoubí prvky původní tantrické filozofie a taoistických technik s moderními masážními postupy, osobním přístupem a citlivou pozorností. Přináší nejen hlubokou relaxaci, ale také příval energie, vzrušení a inspirace. Skrze tantrické prožívání vstoupíte do světa smyslnosti, něžné péče a extatických pocitů. Zbavíte se převzatých limitů všedního dne a plně si vychutnáte přítomný okamžik. Prožijete intimní rituál, který Vám pomůže objevit a rozvíjet vlastní sexualitu. Zažijete pocity propojení, blaženosti, lásky a přijetí. Budete se cítit mladší a krásnější na tělesné i duševní úrovni. V rámci každého tantrického rituálu probíhá úvodní rozhovor, během něhož se seznámíte se základními principy tantry a můžete hovořit o svých očekáváních a představách.

Rituál tantrické masáže přináší nejen nové intimní prožitky, ale také pomáhá spojit se sám se sebou a se svým tělem. Učí sdílet intimitu s Vaším partnerem, otevřeně komunikovat a respektovat sebe i ostatní. Spolehlivě Vás zbaví napětí a stresu. Naučí Vás zdravé sebelásce i respektu a otevřenosti v partnerských vztazích. Může pomoci při problémech s erekcí, předčasnou ejakulací, bolestivým pohlavním stykem či při nefyziologických potížích s otěhotněním. 

Tantrická masáž pro páry je také velmi oblíbená, protože podporuje vzájemnou přitažlivost a důvěru. Přináší nové znalosti a zajímavou inspiraci.

 

Etický kodex

Tradiční tantrickou masáž mohou provádět pouze certifikovaní maséři, terapeuti, kteří prošli profesionálním výcvikem schválené instituce. Mají osvojenou fyziologii, akupresuru, reflexologii a psychosomatiku. Na rozdíl od masérů erotických podniků, jenž své služby nesprávně nazývají tantrickou masáží a navíc nejsou vyškolení maséři, nemůže u mě dojít k kontraindikaci a zdravotním potížím.

Neposkytují žádné erotické služby a neprovádím masáž vlastním tělem, ale za pomoci speciálních pomůcek k tomu určených.Masáž probíhá pouze jednosměrně od terapeutky ke klientovi a vzájemné doteky jsou nepřípustné. Vždy plně respektuji hranice klienta. Pokud bude klient nahý nebo si ponechá vlastní či jendorázové prádlo a nebo sarong záleží pouze na něm. Terapeut provádí klienta tantrickým rituálem, učí jej správné technice dýchání a tím i hlubšího vnímání vlastního těla a prožitků. V rámci holistické podoby tantrické masáže může terapeut zahrnout i intimní partie a anální oblast avšak nikoliv se sexuálním podtextem. Dosažení orgasmu není hlavním účelem tantrické masáže a mezi masérem a klientem nikdy nedochází k sexuálnímu styku a jiné sexuální aktivitě. Tantrická masáž se vylučuje s připlacením nebo poskytnutím erotických služeb (orální sex apod.) a masérka může masáž s okamžitou platností přerušit bez nároku na vrácení peněz (v případě vyžadování podobných služeb klientem).

Čerpám se znalostí psycho-terapeutických postupů s ohledem na celostní přistup ke klientovi.

Mým cílem je podpořit rozvoj klientky-ta v oblasti intimity a prožívání, aby mohl své nové poznatky a prožitky využít v osobním život. Všechny kosmetické přípravky a masážní oleje jsou v bio kvalitě. Klient si vždy může vybrat olej a zvolit intenzitu doteků.