Kraniosakrální terapie

Vám pomůže jak dát tělo a mysl do harmonie a nastartovat přirozené regenerační síly našeho organizmu

Co je kraniosakrální biodynamika?

Je to jemná, neinvazivní práce se systémem člověka. Biodynamický přístup této metody nahlíží na lidskou bytost holisticky, jako na syntézu těla, mysli a duše. Užívá principu Breath of Live (Dechu života) od Dr. W. Sutherlanda, který vyjadřuje vitální sílu uvnitř nás.
Principem Dechu Života je, že každá buňka v našem těle dýchá a vydává tak jemné rytmy. Tyto jemné rytmy je možné citlivýma rukama vnímat jako pohyb kostí nebo plynutí celým tělem a jeho biosférou. Pokud je proudění plynulé a silné, je v těle udržováno zdraví a harmonie těla a mysli.
V denním životě však nastávají zvraty jako stresy, traumata, úrazy, nehody a přetížení, jejichž následkem se tento přirozený proud může narušit, oslabit nebo zablokovat a pak mohou vznikat bolestivé symptomy.
V kraniosakrální biodynamice se hledá přirozená cesta jak tělo podpořit, aby se samo léčilo. Naše tělo má ohromnou moudrost a schopnost se léčit a rebalancovat. Během ošetření se používá doteku rukou k naslouchání jemných rytmů v těle klienta a neinvazivními technikami se podporuje rozpouštění vzorců napětí a znovu plynutí Dechu života. Do těla klienta ošetřující nic nevkládá ani nebere, jen podporuje samoléčivý proces a aktivuje léčivé zdroje, které uvnitř všichni máme. Neřeší následky symptomů, ale jejich příčinu.

Pro koho je kraniosakrální terapie přínosem?

Díky jemnosti a neinvazivnímu přístupu je přínosem pro péči o ženu v těhotenství a ještě nenarozené miminko, podporuje přípravu k porodu a poporodní integraci, pro hyperaktivní děti a děti s poruchami učení. Pro muže i ženy, kteří pracují v manažerské pozici nebo řídí svůj vlastní byznys, ale i pro ty z Vás, kteří potřebujete takzvaně vypnout a z nějakého důvodu se Vám to nedaří.
Opakovaná ošetření zlepšují celkový psychický stav, fyzická traumata, operace, úrazy, nespavost, vyhoření, rozpuštění emocionálních šoků a silného stresu. Prohlubuje uvědomování si sebe a těla, integruje tělo-mysl-duši, harmonizuje nervový systém, zmírňuje stres a napětí.

Naše mysl si zaslouží pravidelně vypnout a odevzdat se tichu a klidu.

Co vám kraniosakrální terapie přinese? Jak probíhá, co si vzít s sebou?

Pomůže Vám zastavit se, načerpat sílu, naslouchat svému tělu, podívat se na Váš problém z jiného úhlu pohledu, hlubokou harmonizaci nervového, imunitního a hormonálního systému. Zlepšení Vašeho stavu.

Na začátku ošetření je prostor pro Vás, kdy můžete sdílet Váš příběh. Ošetření začínám jemnou zvonkohrou Koshi, která Vám pomůže se zklidnit. Ležíte pohodlně na lehátku přikrytí dekou a já se ladím do stavu no mind, naslouchám Vašemu kraniosakrálnímu rytmu. Během ošetření pokládám ruce na různá místa na Vašem těle – kde je potřeba. Každé ošetření je jiné, někdy se dotýkám jen jednoho místa, někdy více míst potřebuje dotek a propojení. Je dobré mít na sobě volné oblečení, aby Vás nic netlačilo a lze se převléct i zde. Po terapii je ideální se už ničím nezatěžovat, odpočívat a nechat vše doznít.

Tvořivý klid – dosahuje více s menším úsilím.

V čem je přínos kraniosakrální biodynamiky?

Během kraniosákrálního biodynamického ošetření dochází k restartu celého systému. Je to podobný stav, jako když se dostanete do hlubokého spánku. V té chvíli se tělo opravuje, regenerují se buňky těla. Tento stav však netrvá celou dobu ošetření.
Je dobré si tělo udržovat aktualizované.

Ceník kraniosakrální terapie

Každý systém těla si zaslouží svůj čas. Abychom mohli cokoliv uvolnit, potřebujeme se cítit bezpečně, mít dostatek času na opakované návraty k sobě. Proto nabízím balíčky pěti ošetření, abych Vás podpořila v péči o sebe.

Dospělí

1200,- Kč, 90 minut (Ústí n. L.)
1600,- Kč , 90 minut (Praha. ) 

Balíček 5x kraniosakrální terapie  5600,- Kč(Ústí n. L.)

Balíček 5x kraniosakrální terapie 7800,- Kč
(Praha)

 

Děti

(0-12 let) 800,- Kč, 55 minut

(13-17 let) 1000,- Kč, 70 minut

Balíček 5x kranio-sakrální terapie  4500,- Kč
(Ústí n. L.)

Těhotné ženy

1200,- Kč, 90 minut (Ústí n. L.)
1600,- Kč , 90 minut (Praha)

Balíček 5x kraniosakrální terapie 5600,- Kč
(Ústí n. L.)
Balíček 5x kraniosakrální terapie 7800,- Kč
(Praha)

Napište mi a zarezervujte si svůj termín

Iveta Jasmína Smith

tel.: +420 602 444 665
e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Tantra v Ústí nad Labem (mapa)

Winstona Churchilla 10
prostory klubu Triskel
Ústí nad Labem

Kranio a poradenství (mapa)

Alešova 58
Ústí nad Labem

Praha – Kraniosakrální terapie (mapa)

Centrum Magnolia
Ječná 15
120 00 Nové Město