Masáže

Pozornost a vědomý dotek ti pomůže uvolnit celé tělo. Sestavená masáž, dle Vašeho stavu, uleví od bolestí a zatuhnutí. Díky doteků se spouští tvorba oxytocinu. 

Jak se na masáž připravit? Co s sebou?

Žádnou speciální přípravu na masáž nepotřebujete. Je dobré nemít plný žaludek, minimálně 2 hodiny po jídle. Opravdu důležité je, abyste si udělali na masáž čas. Měli ideálně alespoň hodinu po ní prostor jen pro sebe, pak se efekt celkové péče může prohloubit. S sebou nepotřebujete nic, vždy je zde pro Vás k dispozici čistý ručník a sprcha.

Co je pro Vás připraveno, než přijdete?

Prostor a čas je rezervován jen a jen pro Vás.

Než přijdete, začínám s přípravou prostoru a sebe. Věnuji čas krátké meditaci, pak připravuji a ladím prostor pro Vás, abyste se mohli cítit příjemně a bezpečně. Podle toho co jste si vybrali, připravím lehátko nebo sárong. Nahřívám olejíček, zapaluji svíčky a vybírám hudbu, připravím čistý ručník a sárong. Vždy je pro Vás připravena sklenice vody nebo lahodný čaj.

Na co se můžete těšit?

Celostní přístup, harmonizační a regenerační masáže celého těla, uvolnění mysli, vědomý dotek, poradenství, úleva od bolesti, tantrické masáže, pro páry i jednotlivce. 4 ruční tantrické masáže – Společné setkání s prvky tantry, sdílení Vašeho záměru, naladění se na sebe, rituál uctění těla i duše, hýčkání celého těla, Vaše mysl vypne, hlazení hebkými předměty, olejová masáž, potěšení skrze Vaše smysly, dobrůtky (ovoce, čokoláda, oříšky), vůně, zvuky.Netradiční rande v podobě smyslné masáže pro páry.

Tantrická masáž - cesta tantry

Cesta tantry je plná poznání, přijetí extáze, blaženosti, darů i vášně. Naše tělo není jen hmota ale i energetický systém. Proudí námi životní energie ( chi nebo ki). Při milování ji  cítíme jako vzrušení, což je vlastně sexuální energie, pokud se jí naučíme kultivovat, můžeme si s ní hrát a dostávat se do neuvěřitelně příjemných stavů  přítomného okamžiku. Síla sexuální energie je nejen  tvořící, vzniká nový život, ale i nabíjející a léčivá.

Při tantrické masáži dochází k vypnutí mysli, vracíte se k sobě, k celistvosti, otevře se vaše srdce a vy můžete prožívat svůj život naplno. Skrze dotek a tantrické techniky vás provedu cestou k blaženosti, stavu rozšířeného vědomí a extáze.

Zážitková masáž pro páry   tato úžasná, prožitková masáž je postavena na tom, že přijímající /jeden z partnerů/ dostává 4 ruční masáž. Jedny ruce jsou masérky a druhé partnera. Dávající partner se skrze sdílené masírování učí techniky tantrické masáže, provázím ho a ukazuji kde a jak se dotknou partnera-ky  s respektem k záměru který jsem si na začátku dohodli.                                                                                

Většinou po půlhodině dojde k sladění rukou, masáž pak krásně plyne. Společně tvoříme nezapomenutelný a nádherný zážitek jak pro přijímajícího  tak pro Vás. Více>>>

4 ruční tantrická masáž pro muže a ženy

120 min./ 7900,- Kč

Více o nás

 

Tantrická masáž pro páry

120 min./ 7900,- Kč

  Více o nás

 

Zážitková tantrická masáž pro páry

120min/ 5300 Kč

Více o nás

Tantrická masáž

120 minut / 4300,-Kč 
180minut / 5950,- Kč 

Kraniosakrální biodynamika

90 minut/1590,- Kč             90minut/ 1800 Kč (Praha)

Harmonizační a regenerační masáž

        60 minut/1490,-Kč                90 minut/2300,-Kč

 

Masáž 5 elementů

120 minut /2500,- Kč

Výuka tantrické masaáže pro páry i jednotlivce

1 – 3 hod / 5300,- Kč (Ústí n. L.)
3 x 3 hod / 15 600,- Kč 

Poradenství, konzultace

60 minut / 1100,- Kč

Co vám přinese a co si odnesete?

Než přijdete, připravím pro Vás příjemný a bezpečný prostor.

Na začátku každé masáže, než si lehnete, si chvilku popovídáme – sdílíme, co je potřeba. Podle toho jak se cítíte, vám nabídnu aromaterapii – vyberete si vůni z kolekce pečujících emocionálních parfémů, která Vám pomůže uvolnit se.  Pohodlně ležíte, jste přikrytí dekou, v této chvíli se Vás začnu dotýkat a ladím se zároveň na Vaše tělo energeticky. Skrze dotek vnímám, kde je na Vašem těle napětí nebo stažení, pak začíná vlastní masáž. Dostáváte vědomé, laskavé doteky, což znamená, že celá má pozornost je u místa, kde se dotýkám a zároveň vnímám celý Váš systém včetně energetického pole. Začíná se startovat tvorba oxytocinu – hormonu štěstí a lásky. Můžete cítit pocity přijetí a bezpečí.

Někdy vnímám, že část těla je stažená i psychosomaticky a nejde masáží úplně uvolnit. Pak popisuji, co vnímám a nabídnu k uvolnění dech, zaměření mysli nebo jinou techniku. Během masáže může hrát relaxační hudba nebo být ticho. Na závěr pro integraci všech prožitků a uvolnění Vás nechám ještě pár minut ležet. Ideální je, pokud máte po masáži ještě 1–2 hodiny pro sebe a necháte vše ukotvit.

O doteku

Dotek je naše přirozená potřeba už od narozenní. Je to výživa pro tělo, blahodárně působí na naší psychiku i duši.                                                  Laskavý, vědomý dotek, spouští tvorbu oxytocínu, hormonu štěstí, zlepšuje se naše psychika, imunitní systém se posiluje. Můžete se uvolnit do pocitů blaženosti a přijetí – CO VÍC SI PŘÁT? Naše tělo miluje doteky.

Napište mi a zarezervujte si svůj termín

Iveta Jasmína Smith

tel.: +420 602 444 665
e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Tantra v Ústí nad Labem (mapa)

Winstona Churchilla 10
prostory klubu Triskel
Ústí nad Labem

Kranio a poradenství (mapa)

Alešova 58
Ústí nad Labem

Praha – Tantra a Kranio (mapa)

Centrum Magnolia
Ječná 15
120 00 Nové Město