Masáže

Masáž je jako koupel doteků, ve které se vykoupete a je Vám dobře. Dotek je způsob komunikace s tělem, který nám tvoří dobrou náladu a spouští tvorbu oxytocinu, je to naše životní potřeba již od narození.

Jak se na masáž připravit? Co s sebou?

Žádnou speciální přípravu na masáž nepotřebujete. Je dobré nemít plný žaludek, minimálně 2 hodiny po jídle. Opravdu důležité je, abyste si udělali na masáž čas. Měli ideálně alespoň hodinu po ní prostor jen pro sebe, pak se efekt celkové péče může prohloubit. S sebou nepotřebujete nic, vždy je zde pro Vás k dispozici čistý ručník a sprcha.

Co je pro Vás připraveno, než přijdete?

Prostor a čas je rezervován jen a jen pro Vás.

Než přijdete, začínám s přípravou prostoru a sebe. Věnuji čas krátké meditaci, pak připravuji a ladím prostor pro Vás, abyste se mohli cítit příjemně a bezpečně. Podle toho co jste si vybrali, připravím lehátko nebo sárong. Nahřívám olejíček, zapaluji svíčky a vybírám hudbu, připravím čistý ručník a sárong. Vždy je pro Vás připravena sklenice vody nebo lahodný čaj.

Jaké masáže nabízím? Na co se můžete těšit?

Na co se můžete těšit u 4 ručních masáží? Společné setkání s prvky tantry, sdílení Vašeho záměru, naladění se na sebe, rituál, hýčkání celého těla, Vaše mysl vypne, hlazení hebkými předměty, olejová masáž, potěšení skrze Vaše smysly, dobrůtky (ovoce, čokoláda, oříšky), vůně, zvuky. V případě smyslné masáže pro páry si vychutnáte pro vás netradiční rande.

Tantrická masáž - transformační práce s tělem

Tantrickou masáž poskytuji nejen ženám a mužům, ale i párům. Pro páry doporučuji prožitkovou masáž pro partnera, minikurz tantry, nebo božskou smyslnou masáž s dvěma masérkami.

Pro muže a ženy, kteří si chtějí užít doteky čtyř rukou, kdy mysl vypíná velmi rychle a vy se můžete uvolnit do stavu blaženosti. Budu vás hýčkat a pečovat o vaše extatické tělo.

Přijďte si ke mně prožít třeba vědomou a pomalou rozkoš rozlévající se do celého těla, pokud to bude vaším záměrem. Více>>>

4 ruční božská masáž pro ženy

1,5 hodiny / 4200 Kč (Ústí n. L.)

4 ruční božská masáž pro páry

1,5 hodiny / 4200 Kč (Ústí n. L.)

4 ruční božská masáž pro muže

1,5 hodiny / 4200 Kč (Ústí n. L.)

Záda a šíje včetně hlavy

40 minut / 700 Kč (Ústí n. L.)
40 minut / 1100 Kč (Praha)

Indická masáž hlavy

40 minut / 700 Kč (Ústí n. L.)
40 minut / 1100 Kč  (Praha)

Reflexní masáž chodidel

40 minut / 700 Kč (Ústí n. L.)
40 minut / 1100 Kč (Praha)

Celotělová uvolňující, regenerační

80 minut / 1500 Kč (Ústí n. L.)
80 minut / 2100 Kč (Praha)

Výuka tantrické masaáže pro páry i jednotlivce

1 – 3 hod / 4400 Kč (Ústí n. L.)
3 x 3 hod / 12660 Kč (Ústí n. L.)

Poradenství, konzultace

50 minut / 700 Kč

Co vám přinese a co si odnesete?

Než přijdete, připravím pro Vás příjemný a bezpečný prostor.

Na začátku každé masáže, než si lehnete, si chvilku popovídáme – sdílíme, co je potřeba. Podle toho jak se cítíte, vám nabídnu aromaterapii – vyberete si vůni z kolekce pečujících emocionálních parfémů, která Vám pomůže uvolnit se.  Pohodlně ležíte, jste přikrytí dekou, v této chvíli se Vás začnu dotýkat a ladím se zároveň na Vaše tělo energeticky. Skrze dotek vnímám, kde je na Vašem těle napětí nebo stažení, pak začíná vlastní masáž. Dostáváte vědomé, laskavé doteky, což znamená, že celá má pozornost je u místa, kde se dotýkám a zároveň vnímám celý Váš systém včetně energetického pole. Začíná se startovat tvorba oxytocinu – hormonu štěstí a lásky. Můžete cítit pocity přijetí a bezpečí.

Někdy vnímám, že část těla je stažená i psychosomaticky a nejde masáží úplně uvolnit. Pak popisuji, co vnímám a nabídnu k uvolnění dech, zaměření mysli nebo jinou techniku. Během masáže může hrát relaxační hudba nebo být ticho. Na závěr pro integraci všech prožitků a uvolnění Vás nechám ještě pár minut ležet. Ideální je, pokud máte po masáži ještě 1–2 hodiny pro sebe a necháte vše ukotvit.

O doteku

Dotek je naše přirozená potřeba, výživa pro tělo a duši, způsob komunikace.

Laskavý, vědomý dotek, když se tě někdo dotýká s láskou a respektem a Vy se můžete uvolnit do pocitů blaženosti a přijetí – CO VÍC SI PŘÁT?

Při doteku, hlazení či objetí se spouští tvorba oxytocinu, hormonu štěstí. Zlepšuje se naše psychika, imunitní systém se posiluje. Naše tělo miluje doteky!

Napište mi a zarezervujte si svůj termín

Iveta Jasmína Smith

tel.: +420 602 444 665
e-mail: jasmina.iv@seznam.cz

Tantra v Ústí nad Labem (mapa)

Winstona Churchilla 10
prostory klubu Triskel
Ústí nad Labem

Kranio a poradenství (mapa)

Alešova 58
Ústí nad Labem

Praha – Tantra a Kranio (mapa)

Centrum Magnolia
Ječná 15
120 00 Nové Město