Mé příběhy

U sebe v pohodě?

tantrický retreat

Návrat domů, k sobě, k své přirozenosti, i tak bych nazvala tantrický retreat.

Proč byste  měl/a přijít na setkání s retreatem? Protože si přejete otevřít se hlubšímu kontaktu sám/a s sebou. Potřebujete se bytostně propojit. Cítíte, že Vaše mysl neustále pracuje, chcete  se uvolnit a nejde Vám  to. Mysl Vás táhne do minulosti, kde jsou výčitky, nebo do budoucnosti kde je strach. Možná se v mysli stále točíte kolem situace, o které nevíte jak dopadne. Je tam nejistota. V tomto období nežijete, jen přežíváte, mysl Vás vláčí s sebou. Člověk je z toho pak  unavený a energie ubývá.

Při tantrickém retreatu mysl vypíná, tělo se probouzí do kontaktu. Cítíte sami sebe, můžou se objevit emoce, vnímáte energie, jste v hluboké, krásné přítomnosti a prožíváte. Tím že dáváte pozornost k sobě a do sebe, Vaše energie roste. Naše pozornost je naše největší bohatství, tam kam dáváme pozornost, tam se vždy něco děje. Kvalita  pozornosti je také důležitá. Díky ní rozkvétáme nebo stagnujeme.

Někdy se potkáte i s tou  nejsladší energií a pak můžete surfovat na vlnách extáze.

Nepotřebujete všechno vědět nebo umět, důležitá je ochota  vykročit směrem k sobě , k propojení, k prožívání.                                                                                                                   Celou dobu Vás budu provázet tak, abyste se cítili v bezpečí, přijímaní a mohli si dovolit vykročit a potkat se v takové hloubce, jakou si přejete.

Chcete vykročit? Více info na stránce Cesta Tantry. Stačí se jen objednat a přijít.

Děkuji a těším se na Vás

 

Mohlo by se Vám také líbit…

Příběh Hanky

Příběh Hanky

Kraniosakrální terapie mi pomohla zlepštit spaní, uvolnění napětí v pracovních záležitostech i soukromém životě.