Mé příběhy

Příběh Miloše

Tantrická masáž s Ivetou je pro mě způsobem jak se spojit se svojí životní energií, zažít ji, poznat ji. Při prvních masážích šlo především o uvolnění různých fyzických a psychických bloků, bránících volnému proudění energie a jejímu přijetí. Svoji sexualitu jsem vnímal jako syrovou, pudovou záležitost. Ucítit svoji životní energii za těmito bloky bylo náročné a trvalo mi to vždy delší dobu. 

Postupně se mi ale daří se stále rychleji s touto energií spojovat, podvolovat se ji, užívat si ji. Stává se také jakoby klidnější, zároveň ale i silnější. Je víc o životě než o sexu, sex se stává přirozenou součástí života a v tomto kontextu přestává být tabuizovaný, získává spíš jakousi posvátnost. Cítím se celistvější a vlastně i jistější ve vnějším světě.                                                                              

Situace, které ke mně přicházejí, pro mě přestávají být „katastrofami“, a jsou to prostě jenom problémy k vyřešení, situace k projití, možnosti získat další zkušenosti. Spojení s vnitřní životní energií je pro mě zážitkem přítomného okamžiku. Nějak stále více chápu a uvědomuji si, že právě a pouze na přítomném okamžiku záleží. Být tady a teď, se svojí plnou pozorností, při jakékoliv činnosti, v jakékoliv situaci.

Vidím, že být přítomný pro mě není úplně samozřejmé, ztrácím se v myšlenkách, plánech a obavách o budoucnost. Tantrické masáže mi pomáhají si stav přítomnosti „zafixovat“, zapamatovat a tak se k němu snadněji vracet ve svém běžném životě. Iveto děkuji !

Mohlo by se Vám také líbit…

U sebe v pohodě?

U sebe v pohodě?

Návrat domů, k sobě, k své přirozenosti, i tak bych nazvala tantrický retreat. Proč byste  měl/a přijít na...

Příběh Hanky

Příběh Hanky

Příběh Hanky Paní Hanka přišla ke mně poprvé před 7 týdny. Z vyprávění jejího příběhu jsem pochopila, že je pod...

Příběh Tantry

Příběh Tantry

Co je to Tantra? Co si pod tímto slovem umíte představit?   Já si vždy představím blaženost, cestu poznání, nové ,...