Mé příběhy

Příběh Miloše

Tantrická masáž s Ivetou je pro mě způsobem jak se spojit se svojí životní energií, zažít ji, poznat ji. Při prvních masážích šlo především o uvolnění různých fyzických a psychických bloků, bránících volnému proudění energie a jejímu přijetí. Svoji sexualitu jsem vnímal jako syrovou, pudovou záležitost. Ucítit svoji životní energii za těmito bloky bylo náročné a trvalo mi to vždy delší dobu. 

Postupně se mi ale daří se stále rychleji s touto energií spojovat, podvolovat se ji, užívat si ji. Stává se také jakoby klidnější, zároveň ale i silnější. Je víc o životě než o sexu, sex se stává přirozenou součástí života a v tomto kontextu přestává být tabuizovaný, získává spíš jakousi posvátnost. Cítím se celistvější a vlastně i jistější ve vnějším světě.                                                                              

Situace, které ke mně přicházejí, pro mě přestávají být „katastrofami“, a jsou to prostě jenom problémy k vyřešení, situace k projití, možnosti získat další zkušenosti. Spojení s vnitřní životní energií je pro mě zážitkem přítomného okamžiku. Nějak stále více chápu a uvědomuji si, že právě a pouze na přítomném okamžiku záleží. Být tady a teď, se svojí plnou pozorností, při jakékoliv činnosti, v jakékoliv situaci.

Vidím, že být přítomný pro mě není úplně samozřejmé, ztrácím se v myšlenkách, plánech a obavách o budoucnost. Tantrické masáže mi pomáhají si stav přítomnosti „zafixovat“, zapamatovat a tak se k němu snadněji vracet ve svém běžném životě. Iveto děkuji !

Mohlo by se Vám také líbit…

Příběh Tantry

Příběh Tantry

Co je to Tantra? Co si pod tímto slovem umíte představit?   Já si vždy představím blaženost, cestu poznání, nové ,...

O strachu

O strachu

Láska. Vztahy. Proč se někteří lidé bojí uvěřit, že jsou milováni takoví, jací jsou? Mají špatné zkušenosti? Byli...

O lásce  a  vztahu sama k sobě

O lásce a vztahu sama k sobě

Jsem zamilovaná. Chci opravdu do toho jít? Ptám se sama sebe a sleduji, co říká mé tělo, můj rozum, moje duše.  Zní v...